До програми Екошколи приєдналася Одеська загальноосвітня школа №130. 27 листопада 2029, пройшов вебінар з викладачами школи. Однак, в школі вже проведена велика робота. Сформовано Еко-комітет, проводиться робота за планом робіт, обрані теми. А теми-то які чудові: 1) Море і прибережна зона, 2) Клімат, 3) Сміття. Ці теми важливі не тільки для школи, а й для всього регіону. Удачі у втіленні всіх планів!
![](http://ecological-initiative.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-81bf1b3e740fe385e2e95e42bf43f730-V-1024x759.jpg)